75 років створення першої сівалки AMAZONE
25 Листопада

Цьогоріч минає 75 років з часу, коли Amazone створила першу сівалку. У 1947 році інженери компанії розробили сівалку D1 із робочою шириною 2 м, яка вже тоді була оснащена висівним колесом Elite для дрібного та звичайного насіння. На цей час - це була інноваційна технологія! Це полегшило посів проміжних культур, оскільки D1 не потребувала заміни висівних дисків порівняно з сівалками того часу.

Ще однією важливою датою в історії наших сівалок є 1966 рік. Тоді легендарну сівалку D4 поєднали з маятниковою бороною RE. Таким чином вперше на ринок було представлено активний культиваційно-посівний агрегат, а вже через 6 років, у 1972 р., вийшла сівалка D7, яка стала однією з найбільш продаваних усіх часів.

З появою RPD DrillStar у 1988 році Amazone запропонувала шинний пакер як альтернативу металевим, стрижневим і зубчастим валам. Його завданням було смугове ущільнення ґрунту, яке вдосконалили через 10 років винаходом кільчастого котка.

У 1995 році асортимент Amazone розширився пневматичними сівалками, які здобули дуже хорошу репутацію. Тоді з’явилася пневматична навісна сівалка AD – P та її подальші модифікації, аж до сьогоднішньої Centaya .

У 2001 році вийшла пневматична сівалка великої площі Cirrus у версіях із робочою шириною від 3 до 6 м це була відповідь на попит на ефективні культиваційні та посівні комбінації та інструменти для пасивного обробітку ґрунту. Флагманською моделлю цієї серії сівалок є Cirrus-CC.

Ще одним визначним моментом в історії Amazone є сівалка прямого посіву NT та її наступник Primera DMC. Винахід чизельного сошника дозволив висівати насіння безпосередньо в необроблений ґрунт.

За останнє десятиліття сегмент сівалок великої площі розширився агрегатами з лаповими сошниками Cayena та Condor, які завдяки зубчастим сошникам і великій робочій ширині до 15 м забезпечують високу продуктивність посівної площі.

Наш бренд продовжує розвиватися та пропонувати аграріям актуальні рішення для якісного та ефективного посіву!


Джерело