Про нас

Надійна сільгосптехніка від АГРОТЕХСОЮЗ

Компанія Агротехсоюз була заснована в 1997 році як центр з сервісного обслуговування та постачання запасних частин до сільськогосподарської техніки німецької фірми CLAAS. Орієнтуючись на першочергове задоволення потреб клієнтів та порядність у ділових взаємовідносинах, ми завоювали імідж надійного партнера. Співпраця з компанією Агротехсоюз гарантує Вам бездоганну якість обслуговування, оперативне вирішення всіх питань та цілодобову клієнтську підтримку. На сьогоднішній день компанія Агротехсоюз є офіційним дилером передових світових виробників сільськогосподарської техніки, а саме: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE, GERINGHOFF.

Придбавши сільськогосподарську техніку у компанії Агротехсоюз, Ви отримуєте обслуговування найвищого рівня, безкоштовне навчання Ваших спеціалістів, постійну інженерно-сервісну підтримку, швидке постачання запасних частин та витратних матеріалів.

Наше завдання – забезпечити сільгоспвиробників надійною технікою, професійним сервісом та якісними запчастинами для прибуткового господарювання.