Інформація про LEMKEN

У 1780 році Вільгельм Лемкен відкрив свою кузню, а в якості плугобудівельного завода фірма LEMKEN була заснована в 1804 році. Історія LEMKEN нараховує 238 років. Віктор і Нікола Лемкен, що представляють шосте і сьоме покоління сім’ї, як власники забезпечують збереження сімейних традицій і незалежність підприємства.

Оперативну відповідальність несе директор підприємства доктор Ентоні Ван Дер Лей. Відмінною характерною рисою LEMKEN є близькість до клієнтів. Їх побажання і потреби дають команді LEMKEN вирішальні імпульси. В процесі свого розвитку LEMKEN отримав довіру нових клієнтів у всьому світі. Вони керують різними за величиною підприємствами, вони вирощують різні рослини, вони працюють при різних погодних і в кліматичних умовах.

Розташована фірма в місті Альпен, що на лівому березі Нижнього Рейну, за 50 км від Дюссельдорфа і за 20 км від кордону з Нідерландами. LEMKEN є найпотужнішим виробником грунтообробних знарядь у Західній Європі. За окремими видами продукції в різних країнах експорту на її частку припадає до 40% ринку. 

Впродовж багатьох років численні успішні інновації довели компетентність LEMKEN як в розробці нових систем плугів і диференційованій обробці стерні, так і в технології точного посіву і ефективного захисту рослин. На міжнародних виставках за новинки фірму LEMKEN регулярно нагороджують золотими і срібними медалями. Проте, інша нагорода радує LEMKEN ще більше: задоволеність фермерів і підрядних підприємств машинами і сервісом під маркою LEMKEN. LEMKEN використовує сучасні технології виробництва, верстати з ЧПУ, а також повністю автоматизоване формувальне устаткування і установки для термічної обробки з програмованою системою вантажних операцій. Завершальна обробка здійснюється на ультрасучасній фарбувальній лінії, що застосовує технологію катодного фарбування (KTL), де машини набувають типового для LEMKEN синього кольору. Ретельний контроль впродовж всього виробничого процесу гарантує, що тільки бездоганні вироби покидають завод.

Машини LEMKEN створюють основу для хорошого врожаю більше ніж в 50 країнах. Головними країнами-користувачами експортної продукції LEMKEN є: Франція, Великобританія, Нідерланди, Данія, Бельгія, Ірландія, Нова Зеландія, Фінляндія Австрія, Швейцарія, Італія, Іспанія, Португалія, Греція, Індія, Китай, Чехія, Словаччина, Польща, Сербія, Хорватія, Чорногорія, Україна, країни Прибалтики, Росія, Узбекистан. На ринку Німеччини фірма LEMKEN займає провідні позиції серед німецьких заводів — виробників грунтообробної техніки. Широка мережа дилерів забезпечує підтримку при консультації, демонстрації і продажу продукції і запасних частин. LEMKEN практикує засновану на винятковій довірі культуру. На українському ринку фірма активно працює з 1992 року. «Лемкенівська» техніка працює в багатьох господарствах та агрокорпораціях України.

Найважливіша мета команди LEMKEN - це задоволені клієнти, незалежно від того, де вони знаходяться та якого розміру їх підприємства – великі корпорації, середні господарства або одноосібні фермери.

Широкий асортимент продукції, розгалужена мережа збуту і відмінний сервіс орієнтуються на абсолютно різноманітні запити з практики і обгрунтовують успіх LEMKEN - The Agrovision Company.