Інформація про ALPEGO

У 1921 році Вітторіо Пегораро почав будівництво перших сільськогосподарських машин в невеликому селі прямо на кордоні між провінціями Віченца і Верона.

Вітторіо працював вдень і думав вночі, щоб знайти рішення, які могли б задовольнити перших клієнтів, які постукали в його двері.

За допомогою його дружини Агнесе вони змогли за короткий час домогтися успіху, зарекомендувавши себе як чудових виробників, дуже близьких до потреб клієнтів що пропонують інноваційні рішення.

У 1988 році сини Вітторіо, Джованні та Лучано, що накопичили досвід роботи з батьком, вирішили піти сімейному захопленню і взяти на себе новий виклик. Починаючи з того ж села на кордоні між Віченцою і Вероною, вони створили Alpego - КРАЩУ ТЕХНОЛОГІЮ В ПОЛІ, націлену на інноваційні рішення та міжнародні ринки.

З самого початку вони розробили нові концепції, які зробили революцію в сільськогосподарському секторі. Вони були одними з перших в Італії, хто зосередився на складаній ротаційній бороні, роторному культиваторі з ексклюзивною центральною трансмісією і концепції глибокого розпушування.

У період з 1995 по 2000 рік, завдяки важливому промисловому розвитку, Alpego починає затверджуватися на європейському ринку.

У 1998 році новий поштовх був даний входом в компанію Нікола (сина Джованні), який продовжив процес глобалізації Alpego. Завдяки цьому першим фундаментальним кроком до створення бренду в Європі стало відкриття французького філіалу в 2001 році.

Очевидно, що через вихід на нові ринки було потрібно все більше і більше машин. Крім того, компанія вирішила створювати нові продукти, які стають все більш і більш продуктивними і входять в сферу найскладніших і комбінованих машин.

Це зажадало великих зусиль, але результати прийшли швидко. Міжнародний профіль Alpego також підкреслюється цифрами: в 2006 році експортний оборот перевищує національний.

Постійне зростання бізнесу привів Alpego до будівництва нової штаб-квартири в 2008 році, щоб задовольнити зростаючий попит і надати клієнтам краще рішення.

У 2012 році компанія офіційно увійшла в третє покоління з приходом Луки (сина Лучано) і Філіппо (другого сина Джованні).

У 2018 році Alpego відзначає своє 30-річчя і підтверджує свою присутність на всіх континентах.

Alpego поставила перед собою мету мати «кращі технології в полі», а тепер також пропонувати «кращий сервіс для клієнтів».