Інформація про CLAAS

Німецька компанія CLAAS, заснована вестфальцем Августом Клаасом у 1913 році, сьогодні залишається сімейним підприємством, що є одним із провідних світових виробників сільськогосподарської техніки. Позитивний розви ток виробництва в 2016-2017-му фінансовому році приніс компанії загальний прибуток у розмірі 3,76 мільярди Євро.

Концерн CLAAS має дуже багато дочірніх підприємств, з них 12 – виробничі підприємства, і на усіх континентах пріоритетним завданням є близькість до клієнта і задоволення усіх його потреб. Сьогодні на підприємстві по всьому світу зайнято понад 11 500 співробітників.

На український ринок компанія CLAAS вийшла у 1992 році, представивши на виставці Агро-92 популярну у ті часи модель зернозбирального комбайну DOMINАTOR 108 та кормозбиральний комбайн JAGUAR 690. З того часу CLAAS незмінно працює в Україні через дилерську мережу, силами якої забезпечується продаж та фінансування техніки, технічне та гарантійне обслуговування машин, постачання запчастин та навчання для механізаторів клієнта. На сьогоднішній день заводом-виробником в Україну поставлено понад 8000 одиниць нової самохідної техніки.

Під маркою CLAAS випускаються різні види продукції. Традиційно CLAAS займається виробництвом збиральної техніки.

У сегменті зернозбиральної техніки CLAAS є лідером європейського ринку, і тут найбільш відомими є лінійки зернозбиральних комбайнів LEXION, TUCANO, AVERO та DOMINАTOR.

«Номером один» на світовому ринку продовж багатьох десятиліть залишається самохідний кормозбиральний комбайн JAGUAR.

Кормозбиральна лінійка представлена також причіпною технікою: косарки CORTO та DISCO, валкоутворювачі LINER і ворушилки VOLTO. CLAAS також виробляє широкозахватні самохідні косарки COUGAR.

Пропозицію кормозаготівельної техніки доповнює серія тюкових (QUADRANT) і рулонних (ROLLANТ) прес-підбирачів. CLAAS випускає кормозаготівельну техніку для усіх сегментів сільськогосподарських підприємств – від малих фермерських господарств до великих тваринницьких підприємств. Кожному з них CLAAS також пропонує серію телескопічних навантажувачів SCORPION різної вантажопідйомності.

Починаючи із 2003 року фірма CLAAS активно укріплює свої позиції на ринку сільськогосподарських тракторів.
Про це свідчить вже той факт, що за період із 2003 по 2009 рр. виробництво тракторів на заводі у місті Лє Ман (Le Mons) у Франції збільшилося у два рази. На сьогоднішній день усі трактори, що виходять із конвеєра у Лє Ман, сконструйовані розробниками CLAAS за стандартами CLAAS.
Найважливіше значення для компанії CLAAS має забезпечення високої якості продукції і розвиток інновацій.
Щоденно, включаючи суботу і неділю, CLAAS інвестує понад 300 тисяч Євро у розробку нових моделей та у сучасні технології.
Ось вже більше 100 років ім’я CLAAS символізує збереження власних традицій, роботу, орієнтовану на клієнтів і на співробітників, а також тривале зростання і успішний розвиток.