ЗМІНИ У СТРУКТУРІ ПРАВЛІННЯ КОНЦЕРНУ

З початком нового фінансового року - з 1 жовтня 2019 року в Концерні CLAAS, що є одним з провідних світових виробників сільськогосподарської техніки, вводиться нова посада в системі управління - голова Виконавчої Ради Концерну.

Германн Лобек

«Це важлива зміна в структурі Концерну, яке допоможе ще більше прискорити процес прийняття рішень в Групі компаній CLAAS і підвищить гнучкість управління в епоху швидких змін», - пояснює Голова Наглядової Ради Групи CLAAS Катріна Клаас-Мюльхойзер.
Нову посаду займе Томас Бек, який очолює в Концерні напрямок по технологічному і системному розвитку продуктів CLAAS.
Германн Лобек, який раніше був спікером Виконавчої Ради Концерну CLAAS, і керував департаментом Корпоративних комунікацій і розвитку компанії, прийняв рішення покинути CLAAS після завершення поточного фінансового року, щоб взяти на себе вирішення інших не менш складних завдань.
«Германн Лобек вніс величезний внесок в успішний розвиток компанії. Ми хотіли б висловити вдячність за ті 20 років, які він присвятив нашому бізнесу, працюючи на різних керівних посадах, включаючи п'ять років в якості члена Виконавчої Ради », - зазначає Катріна Клаас-Мюльхойзер.- Завдяки Томасу Бёку на посаді Голови Виконавчої Ради Концерну ми набуваємо людини, наділеної прагненням до динамічного розвитку, і який в цій новій для нього ролі зможе сприяти подальшому технологічному розвитку компанії ».
Томас Бек має багатий професійний досвід. Свою кар'єру він починав як розробника автомобільних систем. Протягом 1996 - 2006 років він займав ряд керівних посад в авторитетних і добре відомих компаніях - виробниках сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілів. Зокрема, Томас Бек відповідав за розвиток електронних і гідравлічних систем.
У Концерн CLAAS Томас Бек прийшов в 2006 році, прекрасно проявив себе на керівних посадах, включаючи посаду директора Департаменту технологічного розвитку на заводі CLAAS Saulgau GmbH. Також в компанії Томас Бек відповідає за ряд напрямків міжнародної внутрішньогалузевої співпраці і являє CLAAS в декількох профільних асоціаціях. У Виконавчу Раду Групи компаній CLAAS Томас Бек був призначений в 2014 році. З 1 жовтня поточного року він його очолить, продовживши при цьому керувати Департаментом розвитку технологій і систем CLAAS.