UA/ RU
OptiStone - захист від перевантажень
22 Червня

Компанія LEMKEN, що спеціалізується на професійному рослинництві, представляє нову концепцію автоматичного захисту від перевантажень для своїх плугів Juwel, Diamant і Titan. В її основі - замкнута система з високостійкими пластинами стійки, надійно захищена від проникнення бруду і сторонніх предметів. Поворотний кронштейн нової конструкції забезпечує високі бічні зусилля спрацьовування і оптимальне ведення плуга в кам'янистому ґрунті.

У разі наїзду на перешкоду новий пристрій захисту від перевантажень від LEMKEN може відхилятися одночасно максимум на 37 см вгору і на 20 см убік. Таким чином, навіть при глибокій оранці залишається достатньо простору для відхилення, щоб забезпечити безперебійну роботу. Можливе безступінчасте регулювання зусилля спрацьовування з урахуванням мінливих властивостей ґрунту з кабіни трактора. На випадок застрявання системи під камінням або корінням вона оснащена додатковим подвійним зрізаним болтом для запобігання пошкодження плуга.

Система захисту від перевантажень OptiStone оснащена високоміцними радіальними шарнірними підшипниками, які надійно утримують корпус плуга в разі відхилення. При цьому корпус з'єднується з тривимірною точкою опори і не може відчепитися. Це значна перевага перед поширеними системами захисту від перевантаження з чотирьохточковим навішуванням. Радіальний шарнірний підшипник знаходиться в легкодоступних місцях, простий в техобслуговуванні, довговічний і надійний в експлуатації.

Нова система захисту від перевантажень OptiStone тепер доступна.

Джерело