UA/ RU
Більше можливостей при посіві
05 Липня

Майже через рік після успішного виходу на ринок пневматичної сівалки Solitair 9 + компанія LEMKEN являє її оновлену версію Duo з розділеним насіннєвим бункером. Такий бункер дозволяє одночасно вносити насіння і добрива або навіть здійснювати проміжний посів. Таким чином, компанія LEMKEN, що спеціалізується на професійному рослинництві, додає в свій асортимент нову машину, орієнтовану на всіх, хто займається вирощуванням комерційних культур і послідовно оптимізує свої витрати.

Місткість насіннєвого бункера Solitair 9 + Duo становить 1 850 літрів. Співвідношення обсягу його секцій може становити 50/50 або 60/40. За рахунок цього можливі два варіанти внесення:

  • У виконанні Single Shot насіння або добрива після виходу із секцій бункера через два електроприводних дозатора зводяться разом. Потім вони надходять по висівний трубі до дводискових сошників і укладаються в борозну. Таким чином можна вносити лише стартову дозу добрив для озимих або повну дозу для ярих культур. У розподільники інтегрована функція автоматичного перемикання технологічної колії.
  • Система Double Shot розширює можливості укладання. Обидва компоненти подаються до дводискового сошника через здвоєні розподільники за двома висівна трубах окремо. Внесення відбувається або в один ряд, як при використанні технології Single Shot, або окремо і по черзі в два ряди за рахунок швидкої зміни патрона технологічної колії в розподільнику. При цьому глибина укладання для кожного другого ряду регулюється окремо за допомогою притискного ролика; різниця глибини укладання може становити до 5 см. Даний метод дозволяє вносити насіння двох різних видів на оптимальній для них глибині посіву або вносити добрива в міжряддях паралельно з посівом.

Сівалка Solitair 9 + Duo доступна в виконаннях з шириною захвату три і чотири метри. Замовлення приймаються вже зараз; початок продажів намічено на січень 2022 р


Джерело