UA/ RU
LEMKEN | Результат 2020 року
26 Березня

Компанія LEMKEN, що спеціалізується на професійному рослинництві, закінчила минулий фінансовий рік з оборотом в 365 млн євро - практично таким, як в позаминулому році. Особливим попитом користувалися рядкові сівалки і пропашна техніка. Новий рік також почався з дуже хорошого потоку замовлень.

«Ми раді і вдячні, що нам вдалося повністю зберегти роботу свого виробництва в минулому році, не наражаючи на небезпеку здоров'я наших співробітників, яких у нас 1 631 по всьому світу. Що стосується обороту і прибутку, ми досягли високих цілей і дуже цим задоволені, незважаючи на відмову від польових обприскувачів. Нам також вдавалося підтримувати свій сервіс для підприємств спеціалізованої торгівлі, фермерів і підприємців на найвищому рівні. Велика кількість невеликих презентацій та цифровий контент допомогли нам добре впоратися зі складнощами, зумовленими ситуацією з коронавірусів. Хоча, звичайно, ми були б раді, якби незабаром знову з'явилася можливість спілкуватися і брати участь в заходах наживо і ми могли уявити переваги наших технологій для всіх бажаючих у полі », - підводить підсумки року комерційний директор LEMKEN Ентоні ван дер Лей (Anthony van der Ley).

Відмовившись від виробництва польових обприскувачів і зосередивши всі сили на виробництві сучасної прецизійної просапної техніки, LEMKEN, яка вибрала свою другу назву AgroVision Company, обрала в минулому році чіткий напрямок. І перші успіхи вже видно: дочірня компанія Steketee стала справжньою кузнею інновацій і досягла приросту продажів на 30%. В її асортименті представлені індивідуально конфігуровані просапні машини, які, завдяки розпізнаванню окремих рослин за допомогою камер, забезпечують неймовірно економічне знищення бур'янів. Успішними також виявилися нові розкидачі добрив: велика різноманітність моделей, пропонованих LEMKEN, забезпечує адаптацію під різні умови експлуатації.

Продажі на рідному ринку - в Німеччині - стабільно високі, проте частка угод із зарубіжними партнерами більше: 77% від загального обороту. Найактивнішими у 2020 році були ринки Франції, Росії, США і Великобританії, при цьому в трьох останніх країнах вдалося значно збільшити обсяги продажів.

Відносно поточного 2021 року сімейне підприємство налаштоване дуже оптимістично завдяки активному потоку замовлень. Чекаючи значного зростання, компанія виділила кошти для інтеграції найсучасніших технологій складання на своєму заводі в Харені, який з початку року повністю перейшов на виробництво техніки для рядового посіву. На ринок виходять такі новинки, як гібридний культиватор Koralin 9 для обробки грунту на надмалій глибині, компактний культиватор Kristall з шириною захвату до 10 метрів і нова система захисту від перевантажень OptiStone для плугів. У сегменті рядових сівалок LEMKEN починає продажі нових удосконалених моделей Saphir і Solitair зі здвоєним баком (для другого виду насіння або добрив), переднім баком Solitair 23 з управлінням по шині ISOBUS і окремої висіваючої секцієї шириною 6 м з власним шасі. Планується представити нову велику сівалку і в асортименті техніки для точного висіву Azurit з інноваційною технологією DeltaRow. Крім того, LEMKEN послідовно продовжує роботу в області дигіталізації та створення мереж, пропонуючи рішення для прецизійної обробки полів і інтелектуального управління даними. Премійована Німецьким сільськогосподарським товариством (DLG) система iQblue connect - перша у своєму роді система комплектуючих для інтелектуальної автоматизації робочих функцій ґрунтообробних знарядь з використанням системи управління трактора.

Джерело