Сільгосптехніка

Німецька компанія CLAAS, заснована вестфальцем Августом Клаасом у 1913 році, сьогодні залишається сімейним підприємством, що є одним із провідних світових виробників сільськогосподарської техніки. У CLAAS працюють більше 11 000 чоловік по всьому світу, і в 2018 фінансовому році оборот склав 3,8 млрд євро.

У 1780 році Вільгельм Лемкен відкрив свою кузню, а в якості плугобудівельного завода фірма LEMKEN була заснована в 1804 році. Історія LEMKEN нараховує 238 років. Віктор і Нікола Лемкен, що представляють шосте і сьоме покоління сім’ї, як власники забезпечують збереження сімейних традицій і незалежність підприємства.

Фірма, заснована Карлом Герінгхоффом в 1880 р., спочатку займалася випуском збиральної техніки і локомобілів для регіону навколо міста Ахлена, Німеччина. У 1890 р. засновник фірми розпочав розробку молотарок. А з випуском кукурудзяних молотарок в 1956 р. почався період спеціалізації фірми на виробництві кукурудзозбиральної техніки. На її основі впродовж наступних десятиліть виникла широка лінійка кукурудзозбиральних та соняшникозбиральних жаток - з урахуванням конкретних умов збирання врожаю. 

Компанія Valmont, яка заснувала виробництво механізованого зрошення понад 50 років тому, і сьогодні залишається лідером в галузі механізованого зрошення по всьому світу. Коли фермери вперше почали застосовувати зрошення по круговій схемі, вони використовували обладнання компанії Valley®, яке найкращим чином підходить для виконання цього завдання.

Вживана сільськогосподарська техніка

Компанія Machinefabriek Steketee була заснована в 1969 році, і вона з самого початку сконцентрувалася на розробці просапних машин і систем камер. Визначальною характеристикою підприємства одразу стала інноваційність, яка і сьогодні залишається ключовим поняттям.

У 1921 році Вітторіо Пегораро почав будівництво перших сільськогосподарських машин в невеликому селі прямо на кордоні між провінціями Віченца і Верона.